Web Analytics
BallinaLAJMI I FUNDITDy burra raportojnë ne polici se iu kanë humbur gratë e tyre

Dy burra raportojnë ne polici se iu kanë humbur gratë e tyre

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka marrë dy raportimeve, një në Prishtinë e një në Prizren, për zhdukje të dy grave.

Në Prishtinë, një burrë ka raportuar se pas një mosmarrëveshje me gruan më 3 dhjetor, ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk di vendndodhjen e saj, mirepo policia po e heton rastin.

“Prishtinë 03.12.2022 – 14:00.

Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij femër kosovare, e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Ndërsa në Prizren një burrë ka raportuar se bashkëshortja e tij është larguar në mëngjesin e 5 dhjetorit dhe nuk di për vendndodhjen e saj.

“Prizren 05.12.2022 – 09:00.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj.

Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në njoftim.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit