Dy këngëtarët e njohur kosovar në “Për’puthen”

Eshtë puntata e radhës e “Për’puthen Prime”.

Ishte një natë me shumë surpriza, debate, ballafaqime dhe akuza.

Në këtë mbrëmjeu diskutua edhe “skandali” i javës mes Alvisës dhe Bashkimit.

Alvisa tha në emision që e kanë shantazhuar dhe kë.rcënuar ta lërë emisionin.

Për të diskutuar këtë temë dhe tema tjera  në Prime janë të ftuar si opinionistë dhe dy personazhe shumë të famshme të shoëbiz’it.

Bëhet fjalë për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin, dy këngëtarët e njohur kosovar.