Web Analytics
BallinaSHOWBIZDy muaj para lindjes, Fifi shfaqet në këtë gjendje

Dy muaj para lindjes, Fifi shfaqet në këtë gjendje

Fifi është ndër këngëtare më të dashura dhe më të përfolura në publik. Ajo vazhdimisht publikon projekte të reja, që rezultojnë shumë të suksesshme.

Fifi ishte bërë shumë personazh i përfolur gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Albania. E pas daljes nga aty, ajo u lidh me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Palushin.

Dashurin e tyre, ata tani po e konkretizojnë me sjelljen në jetë të një fëmijë. Kohë me parë Fifi ka konfirmuar se është shtatzënë dhe po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Pak muaj para lindjes ajo është shfaqur përmes disa fotove, ku duket shumë bukur pak para lindjes. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit