“Dy vajza u hodhën mbi veturën time”, Blero rrëfen momentin e sikletshëm

Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi ka vendosur të tregoi publikisht për një ngjarje që i ka ndodhur në vitin 2013.

Në emisionin “Natë Vere” në T7 ai e ka rrëfyer këtë moment të sikletshëm.

Edhe pse kanë kaluar 8 vite, sit ha se kjo çështje është zgjedhur në gjykatë.

“Është avokati im të cilin mund ta pyesni.

Kjo punë ka përfunduar në gjykatë.

Ato dy vajzat u hodhën mbi veturën time.

Njëra u lëndua më shumë dhe e dërgova në spital me urgjencë”, tha ai./Indeksonline/