Dy vëllezërit reperë po agjërojnë muajin e shenjtë të Ramazanit

Sot ka nisur agjërimi i muajit të shenjtë të Ramazanit.

Të shumtë janë edhe artistët shqiptarë që kanë uruar besimtarët mysliman për muajin e Ramazanit, dhe të shumtë janë ata që po e agjërojnë.

Ndër ta janë edhe vëllezërit reperë naga Ferizaj, Mozzik dhe Getinjo të cilët postuan në rrjetet e tyre sociale se po agjërojnë.

Ata urojnë edhe të gjithë besimtarët mysliman duke iu dëshiruar një agjërim të lehtë në këtë Ramazan. /Prive.al