Web Analytics

Dy VIP-a më kanë bërë block! Kë po ironizon ish banorja e BBVA-së

Aktorja e njohur shqiptare, Julia Ilirjani, ishte një prej banoreve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Edhe pse rrugëtimi i saj në këtë format nuk ishte i gjatë, ajo bëri zhurmë me pjesëmarrjen e saj në edicionin e tretë të “BBV” dhe fitoi zemrat e publikut.

Pas daljes së saj e kemi parë të qëndrojë në Shqipëri, duke qenë se ajo nuk jeton këtu, dhe ka zhvilluar një sërë intervistash teksa ka folur për rrugëtimin e saj në “Big” e shumë gjëra të tjera.

Mirëpo ditën e sotme, ajo ka bërë një postim në rrjete sociale teksa me ironi tregon se çfarë i ka ndodhur së fundmi me dy personazhe VIP shqiptarë, pa zbuluar identitetin e tyre.

Nga rubrika