Web Analytics

E bëri Kiara, tani trendin po e vazhdon Malsorja

Botuar nga: InfoKosova

Para pak dite Kiara publikoj foton e “L”– së që bëri në thonjë për Luizin.

E si duket ky veprim e inspiroj Malsoren e cila dje i’a bëri një surpriz simpatisë së saj.

Malsorja dje e ka pikturuar si dizanjë në thonj fytyrën e Gonit.

Ky veprim e la pa fjalë Gonin, i cili mbeti i habitur dhe sigurisht i lumtur.

A tregon ky gjest se qifti po kalon në një tjetër fazë të dashurisë?

Ndryshe, publiku e pelqente edhe komunikimin e saj me Shontanen por tashme edhe me Gonin.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT