E bëri shqiponjën në Moskë, Era Istrefi i tregon Vjosa Osmanit se çfarë i ndodhi më pas

Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani, po vazhdon bashkëbisedimin virtual me artistët shqiptarë.

Pas Lorik Canës, Capital T-së dhe Valdrin Sahitit, presidentja foli me Era Istrefin.

Kjo e fundit i tregoi Osmanit se si ka arritur të depërtojë në skenën ndërkombëtare, si u ndje gjatë performancës madhështore në Moskë krah Will Smith dhe Nicky Jam.

Përveç përgjigjeve që mund t’i kuptoni në videon më poshtë, keni mundësi të dëgjoni Erën duke treguar momentin e bërjes së shqiponjës me duar duke thënë se u qo.rtua pak më pas./Express

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vjosa Osmani (@vjosa.osmani)