E bija bëri foto superseksi, Sabiani e qorton hapur

Vajza e këngëtarit shqiptar Sabianit, është një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale.

Gjithashtu Keisi shpesh përflitet  dhe për fotot e saj provokative.

E tillë ishte dhe fotoja ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë dhe në të shkruan:

“Duke jetuar jetën më të mirë”.

Por nga fotoja bie në sy komenti i të atit të saj Sabianit, i cili me stil ia tha dy fjalë.

“U njohëm si shumë”, i shkruan këngëtari në foto duke qeshur.

‘Vetë mi bërë fotot’ ia kthen Keisi.