E bija e Lutfi Hazirit s’mërzitet për fushatë, pozon para pasqyrës dhe duket ‘flakë’!

Lotina Haziri ka linja të mira te trupit.

E bija e kryetarit të Gjilanit, bukur shpesh publikon fotografi nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Derisa ka pozuar përballë një pasqyreje ajo duket si mos më mirë, duke vënë në fokus asetet e saj./IndeksOnline/