Web Analytics
BallinaSHOWBIZE bija i bën krenarë Labin dhe Qëndresën, kjo është arritja e...

E bija i bën krenarë Labin dhe Qëndresën, kjo është arritja e e saj parë

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami krijuan një familje që çdo ditë po e jetojnë të lumtur.

Vajza e tyre, Rroa, është ajo që ua shtoj buzëqeshjen në fytyrën e prindërve.

Së fundmi, ajo ka arritur suksesin e parë duke i bërë nënë e babë të ndihen krenarë.

Rroa e vogël është certifikuar duke përfunduar me sukses eksperimentet gjatë panairit të Shkencës “Shkenca dhe Luaj”.

“Ne jemi krenarë me ty.

Shkencëtarja jonë e vogël”, ka shkruar Qëndresa në mbishkrim të fotografisë.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit