Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveE bujshme! Arbana Osmani: Big Brother do të zgjasë edhe tre muaj...

E bujshme! Arbana Osmani: Big Brother do të zgjasë edhe tre muaj të tjerë

Banorët janë kuriozë se kur do mbarojë aventura e tyre në Big Brother VIP dhe kanë pyetur Arbanën. Moderatorja vendosi të bënte një shaka duke u thënë se Big Brother do zgjasë edhe 3 muaj. Banorët u trembën e nisën të pyesin derisa Arbana u tha se akoma nuk është marrë vendimi dhe do tua thotë të shtunën e javës tjetër.

Arbana: Pse doni ta dini dhe pse pikërisht 3 muaj Luizi: Si 3 muaj o Arbanë Arbana: Do t’jua them të shtunën që vjen Olta: O Arbana po pse i keni marrë vendimet pa na pyetur Arbana: Po kush të tha që është marrë vendimi mi Olta!

Mbreme u zhvillua prime i radhës i Big Brother Vip Albania. Gjate kësaj nate moren vëmendje ngjarjet te cialt kane ndodhur brenda javës. Afermiteti i Luizit dhe Oltes qe nga loje ne nje bluz si nje person i vetëm, ka bere shume fansa te kthehen nga Olta dhe te largohen nga Kiara.

Big Brother Vip Albania, si duket ka hyre ne ditët e 80-ta, megjithatë vetëm njeri nga ta do te jete si fitues i këtij edicioni i cili kap vleren e 48 mije euro, pasi nga denimet e shumta cmimi ka zbritur ne 48 mije, nga 100 mije sa ishte ne fillim.

Rrjetet Sociale

630,342FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit