E bukur edhe në veshje sportive, Morena çka do që bën i ka hije

Këngëtarja e njohur dhe mjaftë e pëlqyer nga publiku Morena Taraku, na befason më paraqitjet e saj.

Ajo çka merr vëmendje është jeta tejet luksoze, duke u shfaqur e veshur firmato dhe me vetura super luksoze.

Bukuroshja ka paralajmëruar që do të rikthehet fuqishëm në skenën muzikore, duke sjellë projekte të reja në bashkëpunime.

E sonte, për të na ndrequr natën ajo publikoj një pozë të nxehtë pranë pasqyrës e veshur në tuta sportive.

Duke theksuar pasuritë, ajo u shfaq e zjarrtë dhe mjaftë provokuese./Indeksonline/