Web Analytics
BallinaSHOWBIZE buzëqeshur dhe e lumtur, Jehona Sopi paraqitet nga rrezet e diellit

E buzëqeshur dhe e lumtur, Jehona Sopi paraqitet nga rrezet e diellit

Dikur këngët e saj kanë qenë hite të padiskutueshme.

Që në paraqitjët e saj të para, Jehona Sopi mori vëmendjen e shumë adhuruesëve.

Shumë shpejt ajo arriti të bëhët si njëra nga këngëtarët më të dashura, dërisa këngët e saj sot e kësaj ditë vazhdojnë të dëgjohen.

Jehona nuk është edhe aq aktive në rrjetët sociale.

Ajo sot ka shpërndarë një foto nën rrezet e diellit.

Jehona me frizurë të re, dukët një bionde e lumtur. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit