E dashura avokate e Rinianit, qenka edhe nënë e një vajze

Riniani pas daljes nga “Përputhen” nuk është më beqar dhe zemra e tij ka filluar të rr.ahë sërish për dikë.

I ftuar në “Shqipëria live”, pak ditë më parë Riniani tregoi se vajza nuk i përket showbizit dhe tani ka vendosur ta bëjë lidhjen publike.

Ish-konkurrenti ka postuar foton e parë me partneren, e cila është një brune shumë bukuroshe.

Përkrah fotos, Riniani ka shkruar: “Buzëqeshja e saj”, duke treguar se është dashuruar me të nga ky tipar.

Partnerja e Rinianit quhet Anisa dhe në bion e saj në Instagram tregon se është nënë e një vajze dhe punon avokate në Spanjë.

“Zemra ka rifilluar të rr.ahë njohja ka ndodhur, tashmë them se jemi në fazën e dashurisë,  nuk ka lidhje me ‘Për’puthen’, as me showbiz-in kemi pasur një kontakt kur po lija programin”, ka treguar Riniani.