E dashura e Azet, lë gojëhapur fansat me foton e fundit

Kaltërina tashmë është bëre emër i njohur në mediat rozë.

Para pak ditësh u përfol për një lidhje dashurie në mes këngëtarit Azet dhe bukuroshes brune Kaltrina, shkruan InfoKosova/

Bukuroshja sot ka publikuar një fotografi teksa shihet e ulur në qiellin e hapur dhe bukuria e saj e mori gjithë vëmendjen.

Sa me fat Azeti./InfoKosova/