Web Analytics

E dashura e Bleros qenka më seksi se secila që ka pasur deri më tani

Blero është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E së fundmi ai ka treguar se ka vendosur të kalojë kohë me vajzën e tij dhe me të dashurën e re.

Edhe pse fytyrën ia ka mbuluar, ai ka treguar se e dashura e re është një vajzë shumë seksi./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika