Web Analytics

E dashura e Bleros qenka më seksi se secila që ka pasur deri më tani

Nga: InfoKosova

Blero është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E së fundmi ai ka treguar se ka vendosur të kalojë kohë me vajzën e tij dhe me të dashurën e re.

Edhe pse fytyrën ia ka mbuluar, ai ka treguar se e dashura e re është një vajzë shumë seksi./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

E dashura e Bleros qenka më seksi se secila që ka pasur deri më tani

Nga: InfoKosova

Blero është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun tonë.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E së fundmi ai ka treguar se ka vendosur të kalojë kohë me vajzën e tij dhe me të dashurën e re.

Edhe pse fytyrën ia ka mbuluar, ai ka treguar se e dashura e re është një vajzë shumë seksi./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT