Web Analytics
BallinaSHOWBIZE dashura e ëndrrave, Einxhel shkon dhe i ndihmon Dagzit si DJ

E dashura e ëndrrave, Einxhel shkon dhe i ndihmon Dagzit si DJ

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz morën vëmendje me paraqitjen në dasmën e shokut të Dagzit.

Por, Einxhel solli edhe disa detaje tjera nga ajo natë.

Në një moment Einxhel shkon pranë Dagzit për ti ndihmuar për muzikat apo ndoshta vetëm për foto.

Megjithatë, raporti i tyre në gjithë imazhet duket i shkëlqyeshem që po pëlqehet shumë nga fansat e tyre./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit