E dashura e Feros po ‘shpërthen’

Është një nga emrat më të komentuar kosovarë.

Arbenita Ismaili famën më të madhe e mori që nga lidhja me reperin Fero, e tashmë mediet e kanë në cak thuajse për çdo postim të saj.

Së fundmi, në Instagram, Arbenita ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me veshje të ngushta dhe dukej ‘shpërthyese’ te gjoksi.

Në fakt, kjo nuk është hera e parë që modelja del me veshje të tilla në rrjetet sociale.