Web Analytics
BallinaUncategorizedE dashura e Ledrit shtatzënë?

E dashura e Ledrit shtatzënë?

Sara Hoxha ka habitur publikun me postimin e fundit.

Muaj më parë në dasmën e Big Bang të ftuar ishin edhe Ledri Vula dhe Sara Hoxha dyshja me intimitetin që kishin nxitën mediat të flasin për një lidhje dashurie.

Ata kanë filluar pushimet në Dubai dhe janë duke kaluar për mrekulli muajin e parë të këtij viti.

Së fundmi Sara ka publikuar një postim në Instagram ku shihet me bark të fryrë, por ka shpjeguar menjëherë arsyen e fryrjes së barkut duke mos lënë kështu të lindin thashetheme në publik.

Ajo në foton ku kishte shfaqur barkun thotë se kjo është prej ushqimit dhe jo se është shtatzënë.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit