E dashura e Ledrit u kënaq në pushime

Ata janë bashkë në pushime.

Ledri Vula dhe e dashura e tij, Sara Hoxha ka disa ditë që kanë shkuar në Maldives, bashkë me çiftin e njohur, Ermalin dhe Arianën.

Sara ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet duke e jetuar në maksimum këtë pushim.

“Ky vend, ky moment” janë fjalët që i la në foto.