Web Analytics
BallinaUncategorizedE dashura e Leonardo DiCaprios mahnit me fizikun në foton nga plazhi

E dashura e Leonardo DiCaprios mahnit me fizikun në foton nga plazhi

Camila Morrone shfaq fizikun e tonifikuar duke pozuar me dërrasë sërfi në plazh.

Camila Morrone duket mahnitëse teksa tregon se dashuria për surfing e mban trupin e saj të tonifikuar, shkruan The Sun.

Modelja dhe aktorja amerikane, 23 vjeçe, tash e një kohë është në lidhje dashurie me yllin e Hollywood-it, Leonardo DiCaprio, 46 vjeç.

Dyshja u panë duke shijuar kohë së bashku në plazhet e Malibusë, Kaliforni, këtë javë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit