Web Analytics

E dashura e re e Bleros me adresë fake i ndjek 587 persona

Botuar nga: InfoKosova

Blero ka kohë që ka treguar për audiencën e gjerë se ai është në një lidhje dashurie.

Këngëtari asnjëherë nuk e ka bërë publike emrin ose fytyrën e saj.

Por, Blero dje publikoj dorën e tij dhe të dashurës misterioze dhe e tregoj Instagramin e saj të ri, i cili gjithashtu nuk kishte emrat e saj.

Ani pse kanë bërë një vit së bashku, duket se privatësia e të dashurës së tij po vazhdoj edhe për një kohë të pa caktuar./kosovarja

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT