Web Analytics
BallinaUncategorizedE dashura e Romeos e mbështet lidhjen e re të Fifit, ja...

E dashura e Romeos e mbështet lidhjen e re të Fifit, ja se çfarë tha

Këngëtarja kosovare Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, është ndër emrat më të lakuar të showbizit shqiptar.

Së fundmi ajo ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Adis Patushin.

Dyshja konfirmuan ‘romancën’ me njëri-tjetrin ku u panë në disa video të cilat qarkulluan në rrjet teksa shkëmbyen një puthje në buzë, Adisi është emër i njohur për mediat rozë pasi që ka qenë në një lidhje me modelen e njohur Adrola Dushin.

Lidhje e Fiti dhe Adisit e mbështetën shumë fytyra publike, e ndër to edhe e dashura e Romeo Veshajt, duke postuar një fotografi në InstaStory, me mbishkrim:‘Diellin e ka gjet…’./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit