Web Analytics

E dashura i kërkon live të largohet nga shtëpia, ja si reagon banori

Botuar nga: InfoKosova

Partnerja e banorit Albi Nako, ka ardhur për surprizë sonte në shtëpinë e Big Brother.

Doris, gjithashtu ka ardhur që ti kërkoj atij të dalë nga shtëpia, sepse sipas saj nuk është vetvetja.

Ajo ka kontaktuar me vëllain e madh dhe ka kërkuar që ai të dal nga shtëpia.

“Dua të shohë më aktiv, batutat, liderin që ti je, dua ti shoh këto gjëra patjetër”, u shpreh ajo.

“Nëse nuk ndihesh mirë eja me mua ti vazhdojm planet bashkë jashtë”, i tha Doris.

Por ai nuk pranoi.

Shiko foton:

Të FUNDIT