Web Analytics
BallinaUncategorizedE dashura italiane e Robert Berishës fillon shoqërinë me artistët shqiptar

E dashura italiane e Robert Berishës fillon shoqërinë me artistët shqiptar

Mbrëmjen e djeshme, e dashura e Robert Berishës, Maria Bove, publikoi një video në Instagram ku shihet ne perqafim me këngëtarin.

Me këtë u konfirmua edhe lidhja e tyre.

Mirëpo, Maria me sa duket ka filluar shoqërinë edhe me kolegët e të dashurit të saj, ku njëri ndër ta është edhe këngëtari, Ermal Fejzullahu.

Kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale, pasi Maria dhe Ermali filluan të kenë njëri-tjetrin në Instagram./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit