Web Analytics
BallinaUncategorizedE dashura italiane e Robertit vjen me foto nga Tirana, zbulon më...

E dashura italiane e Robertit vjen me foto nga Tirana, zbulon më shumë se që duhet

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, është duke jetuar lidhjen e dashurisë me modelen italiane, Maria Bove.

Modelja eshte fotografuar me një fustan të kuq nga Tirana.

Kjo fotografi  është mjaft e bukur dhe u pëlqye shumë nga percjellesit.

Duke zbuluar më shumë se që duhet, Maria arriti të marrë vëmendjen e të gjithëve./Blic/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit