E dashura poston një fotografi të re, Robini behët xheloz

Marigona Krasniqi dhe Rubin Krasniqi, janë qifti më i dashur e më i komentuar i ditëve të fundit nga publiku.

Ata që kur zyrtarizuan lidhjen e tyre janë bërë të pa ndashëm nga njeri-tjetri, shkrua InfoKosova.

Madje dedikimet përmes rrjeteve sociale, na tregojnë se çifti po e shijon shumë lidhjen e tyre.

Së fundi Marigona ka postuar një foto të re, teksa boksieri i ka shkruar “ mos më bë xheloz”, derisa bukuroshja ia ka thyer “ jo jo zemër është kjo, nuk lejon”./InfoKosova/

Shiko foton: