Web Analytics

E dashuruar me një burrë të martuar? Ilnisa i bëri pyetjen e papritur, Egla habit me përgjigjen

Botuar nga: InfoKosova

Një nga dyshet që kanë përplasje më të shumta në shtëpinë e Big Brother Vip është Egla dhe Ilnisa.

Situata e pyetjeve dhe dënimeve është “nxehur” brenda mureve të shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Ishte Ilnisa ajo që e pyeti e pyeti Eglën nëse kishte marrëdhënie me një burrë të martuar.

Pyetjes, Egla i është përgjigjur thjesht “jo”. Por si ‘kunjë’ ka marrë një pyetje nga banori tjetër, Jetmir Salaj.

Të njëjtën pyetje, i është përgjigjur me “jo” edhe vetë Ilnisa.

Ilnisa Agolli: Si është raporti yt jashtë?

Egla Ceno: Nga e di ti që kam raport jashtë.

Ilnisa Agolli: Po a ke lidhje jashtë dhe a ke lidhje me një të martuar?

Egla Ceno: Jo, absolutisht. Kategorike.

Jetmir Salaj: Ke bërë marredhenie me ndonjë burrë të martuar.

Ilnisa Agolli: Jo nuk kam bërë.

Të FUNDIT