E dëshmon përsëri, Ilda Bejleri ndër moderatoret më ‘hot’

Moderatorja simpatike, Ilda Bejleri njihet për bukurinë e saj natyrale.

Ajo është ndër prezantueset më të njohura sportive të ekranit shqiptar.

Duke qenë e tillë, ajo gëzon një vëmendje të madhe të publikut dhe të mediave rozë me secilën paraqitje që bën.

Së fundmi ajo përsëri e ka dësh.muar se është një femër shumë atra.ktive dhe ‘h  ot’, e cila nuk heziton të ekspo.zoj linjat e saj tru.pore. /IndeksOnline/