Web Analytics
BallinaUncategorizedE dhimbshme: Gruaja e Kobe Bryant shkatërrohet kur mëson lajmin e kobshëm

E dhimbshme: Gruaja e Kobe Bryant shkatërrohet kur mëson lajmin e kobshëm

Bota e sportit është tronditur sot nga lajmi i trishtë se legjenda e basketbollit, Kobe Bryant ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me helikopter.

Bryant ndodhej në bord me vajzën e tij 13-vjeçare, Giannën dhe dy pasagjerë të tjerë.

Nga aksidenti nuk ka asnjë të mbijetuar.

“Hollywoodlife” shkruan se bashkëshortja e Bryant, Vanessa është shkatërruar kur ka mësuar lajmin e kobshëm.

“Zemra e saj u nda në miliona copa”, shkruhet në artikull.

Bryant la pas gruan me tri vajza, më e vogla është 7-muajshe.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit