Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“E du fort”, Kiara hyn në rolin e Luizit dhe e puth...

“E du fort”, Kiara hyn në rolin e Luizit dhe e puth në gushë, ky është reagimi epik i tij

Momente interesante rreth marrdhënies mes Luizit dhe Kiarës. Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit duket se po avancon më shumë.

Ditën e djeshme Luizi vendosi që të vendosë një distancë nga Kiara në mënyrë që të shohë se si do shkonte marrëdhënia dhe nëse kjo e fundit do të bënte një hap kundrejt tij.

Ditën e sotme Kiara ka bërë një hap drejt marrëdhënies me të, dhe i ka dhuruar një puthje në qafë.

Nga video e publikuar Luizi duket shumë i emocionuar, dhe kjo vërehet në fytyrën e tij, e cila shkaktoi te qeshura te shumta./insajderi

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit