Web Analytics
BallinaSHOWBIZE grimuar rëndë, kështu rri nëpër shtëpi Rrushja

E grimuar rëndë, kështu rri nëpër shtëpi Rrushja

Rrushe Zyba, ishte njëra nga konkurrentet e para kosovare që mori pjesë në emisionin e dashurisë, Përputhen.

Hyrja e saj bëri bujë të madhe, pasi shumë nga djemtë konkurrentë dëshironin të kenë takim me të.

Ani pse kishte zhvilluar shumë takime me shumë pjesëmarrësit, Rrushja doli single nga ai program.

E Rrushja, është femër që kujdeset shumë për pamjen e saj.

E grimuar rëndë dhe me një stil interesante të flokëve, kështu rri nëpër shtëpi Rrushja./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit