Web Analytics
BallinaUncategorized“E harrova plloqen e madhe dhezun”, vetura e muzikantit të njohur shqiptar...

“E harrova plloqen e madhe dhezun”, vetura e muzikantit të njohur shqiptar bëhet shkrumb e hi

Instrumentisti i njohur nga Kosova, Xhemil Xhini është përfshirë në një incident së fundmi.

Ai ka bërë një postim në rrjete sociale me anë të të cilit tregon se vetura e tij është kapluar nga zjarri dhe siç shihet në bazë të disa pamjeve është djegur tërësisht në pjesën e përparme.

I njëjti ka publikuar fotografitë nga vendi i ngjarjes dhe momentin e ndërhyrjes së zjarrëfikësve.

Përkundër kësaj, instrumentisti shqiptar tregon se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit