E hoqi nga Instagrami por Bora ende e kujton Donaldin dhe ja ku është dëshmia

Me fillim e vitit të ri 2022, Bora vendosi ta pastroj Instagramin duke hequr nga ‘follow’ Donaldin.

Edhe pse i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, ata po ruajnë kujtimet e njëri-tjetrit, përveç varëses së dorës, fansat kanë vënë re diçka tjetër.

‘Highlight’, ajo ende mban storiet me Donaldin dhe Romeon.

“3shat”, ka shkruar ajo krahas imazheve të shumta duke iu referuar emisionit./Indeksonline/