E infektuar me COVID?, Bora Zemani del jashtë: Zyrtarisht…

Bora Zemani, prezantuesja e emisionit “Përputhën”, ka kohë që ka munguar në ekran.

Për faktin se Bora ka rezultuar pozitiv me virusin korona, shkruan infokosova.

Por, lajmi i mirë për Borën erdhi para pak çastesh.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet në veturë dhe nje tjeter me medikamente dhe shkruan “zyrtarisht negativ”./infokosova