Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

E ka tradhtuar Sarën? Këngëtari tregon çdo gjë për Ledri Vulën: I kam thënë mos ta lëviz shumë bishtin

I ftuar në “Zemër Luana”, Lumi B u gjet përballë disa situatave dhe pyetjeve pikante ku përfshiheshin miq e bashkëpuntorë të tij.

Teksa një nga pyetjet ishte për Ledri Vulën, një prej miqve të tij më të ngushtë, Lumi B dha një përgjigje po pikante.

“Nëse je në kafe me Ledri Vulën dhe jeni duke pirë makiato, për çfarë mendon se do i ‘tërhiqje’ veshin tani që ai është bërë baba?”, ishte pyetja që iu drejtua reperit, ndërsa ai u përgjigj:

“Nëse do pija kafe me Ledrin do i tërhiqja veshin duke i thënë mos lëvrit shumë bishtin”.

Kujtojme se ka kohe qe shkruhet per nje krisje mes ciftit te fashmem Sara Hoxha dhe Ledri Vula, pasi te ky i fundit verehet nje ‘ftohje’ ndaj te dashures ne rrjete sociale duke i larguar te gjitha fotografit me te ne instagram, dhe duke mos i bere ‘Like’ ne postimet e fundit./InfoKosova/

Të fundit