Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“E ke pyetur Kiarën kush jam unë? “Plas” sherri mes Qetsorit dhe...

“E ke pyetur Kiarën kush jam unë? “Plas” sherri mes Qetsorit dhe Luizit (VIDEO)

Luizi Ejlli është kthyer në kundërshtarin më të fortë për Qetsorin, të cilët herë pas here kanë pasur përplasje dhe debate me njëri-tjetrin.

Në një debat diitën e sotme Qetsori i tha Luizit se ka për të thyer rekord botëror dhe se ka për ta fituar ai këtë edicion të Big Brother dhe edicionin e ardhshëm. Ai madje përmendi edhe njëherë faktin që Luizi nuk është lojtar i fortë dhe se ka për të dalë nga Big Brother.

Qetsori i tha Luizit se atij i ka hipur vetja në qejf dhe se kur ndodh kjo gjë, është problem. Luizi: Provoje edhe njëherë te treshi se në kohë je Qetsori: Unë do provoj shumë gjëra Luzi: Mbarë e mirë t’u priftë Qetsori: Priftin nuk e bën dot me mua

Luizi: Mbarë e mirë t’u priftë thashë Luizi: Do e shohësh ti si do fitosh, sapo të dalësh në nominim me mua dhe me një tjetër dhe fillon bën valixhet Qetsori: Akoma të rren mendja se je tip i fortë ëë? Luizi: Shumë, aq sa nuk ta merr mendje Qetsori: Ty të ka hyrë vetja në qejf

Luizi: Më ka hyrë dhe po e shijoj Qetsori: Pyete Kiarën, të ka thënë Kiara kush jamë unë? Luizi: Kush je ti?! Kush je ti mo? Me pyet Kiarën kush je ti? Po ç’më duhet mua. Mua s’më intereson hiç ti.

Qetsori madje debatoi edhe me Armaldon, duke i thënë atij që kur të debatoi të qëndrojë aty e të mos largohet. Ai i tha Maestros se nuk ka pse ndërpret biseda. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,371FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit