Web Analytics
BallinaSHOWBIZE kënaqur me punën e grimerës, në këtë gjendje shfaqet Gresa Behuli

E kënaqur me punën e grimerës, në këtë gjendje shfaqet Gresa Behuli

Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun, ajo ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri, pasi para katër muajve është bërë nënë për herë të parë.

Gresa, muaj më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilin e pagëzoi me emrin, Dielli.

Krahas kujdesit që bën ndaj djalit të saj, Gresa kujdeset shumë edhe për dukjen.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E grimosur me shije dhe me flokë të rregulluara bukur, Gresa po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit