E kënaqur me punën e grimserës, Adriana e publikon fytyrën e saj në këtë gjendje

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar, ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja.

Ditë me parë, Adriana u nda nga i dashuri u saj me prejardhje nga Afrika, Keith Groeneveld, e pas ndarjes deputetja e Vetëvendosjes vetëm sa i është shtuar bukuria.

Sot Adriana ka publikuar disa një foto sapo ka dalë nga frizerka, e grimosur me shumë stil, Adriana po shkëlqen në pamje.

Kaq joshëse po duket në imazhin e fundit aktorja dhe deputetja e njohur kosovare. /ORAinfo/