Web Analytics
BallinaSHOWBIZE konfirmuar! Anita Haradinaj pjesë e “Dance With Me”

E konfirmuar! Anita Haradinaj pjesë e “Dance With Me”

Edhe pak ditë kanë mbetur deri në transmetimin e spektaklit “Dance With Me”.

Në mesin e shumë konkurrentëve, në profilin zyrtar të moderatores Alketa Vejsiu, është konfirmuar që edhe Anita Haradinaj do të marrë pjesë.

“Rikthehemi kete te hene ora 20 e 15 Live, ne edicionin e 7 te Dance with me Albania Kasti i te henes dhe hyrje fe reja ne vazhdim…

Ju presim”, shkruan Vejsiu në postim./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit