Web Analytics

E lidhur me Bardhin por mendjen tek ai, ish i dashuri i Sarës habit me postimin e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni, banorja me e perfolur e shtepise se BBVA, perveq lojes zbuloi edhe lidhjet e saja jashte shtepise.

Ani pse ne lidhje me Bardhin , atë nuk po e pengon aspak të përmënd ish-at e saj.

Njeri nga ish te dashurit, ka qene edhe Jurgen Uldedaj.

Ate e permendi ne nje bisede me Erjolen ku uroi fitoren ne sfiden e tij te rradhes, gje qe edhe e fitoi.

Menjehere pas kesaj reagoi Stresi, reperi nga Shqiperia, duke vene ne pikpyetje publikun qe Sara nuk eshte ndare plotesishte nga Jurgeni , dhe qe sipas tij ajo e ‘tradhetoi’ ate me lidhjen e saj me Bardhin.

Por Jurgen Uldedaj, duket mjafte i qete dhe i fokusuar ne jeten dhe suksesin e tij, e duket sikur Saren nuk e mendon fare.

Jurgen Uldedaj shpallet kampion bote në versionin IBO Mediterranean.

Boksieri shqiptar mposhti këtë të shtunë në Londër Xhon Frenk Mendi në një ndeshje me dhjetë raunde.

Kjo ishte fitorja e gjashtëmbëdhjetë në karrierë e Jurgen Uldedajt, 6 prej të cilave i ka pasur me nokaut, ndërsa numëron vetëm një humbje.

E per gjithe suksesin e tij ai shperndau nje video per fansat e tij me mbishkrimin ‘Ne nuk jemi këtu që të marrim pjesë, ne e marrim të gjithën’ e qe eshte fjala për fitore sigurisht./veqshqip

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jurgen Uldedaj (@jurgen_uldedaj)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT