E “mbuluar” me diamante, kështu del në darkë Adelina me burrin e saj biznesmen

Ajo është një personazh shumë i komentuar, këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri njihet për jetën e saj luksoze.

Në çdo imazh Tahiri shfaqet e rregulluar deri në detajin e fundit, po ashtu këngëtarja jetën e saj luksoze e parqet edhe përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi disa imazhe ku kishte veshur rroba që shkëlqenin, “Shkëlqejë si një diamant”, ishte mbishkrimi i këngëtares në fotografi.

Ndryshe Adelina është e martuar me avokatin maqedonas Serjoza Markov dhe çifti janë prindër të një fëmije./orainfo/