5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized E mbuluar në luks, Morena Taraku shfaqet në krahët e një të...

E mbuluar në luks, Morena Taraku shfaqet në krahët e një të moshuari

Morena Traku njihet si një nga vajzat më të pasura të showbizit shqiptar, dhe këtë nuk nguron ta tregojë thuajse në çdo foto që bën publike në rrjete sociale.

Po ashtu ajo është edhe një ndjekëse e madhe e të rejave më të fundit të modës dhe mesa duket i ndjek edhe eventet e ndryshme që zhvillohen në botë.

Në Instagram ajo ka ripostuar një foto të dy viteve më parë ku shfaqet në “Amfar Gala” në krah të “mbretit të modës” siç e quan ajo.

Shiko Fotot:

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics