Web Analytics
BallinaSHOWBIZE mërzitur me Dj Dagz, Einxhel Shkira qan hallet me ndjekësit: Çfarë...

E mërzitur me Dj Dagz, Einxhel Shkira qan hallet me ndjekësit: Çfarë të bëj…

Prindërit e ardhshëm të showbizit shqiptar po shijojnë disa ditë pushime, bëhet fjalë për Einxhel Shkirën dhe Arbër Gumnishtën, të cilët po kalojnë kohë “të tre” së bashku në jug të vendit.

Nëse mund ta themi kështu, pasi moderatorja edhe në këtë situatë ka ankesa për partnerin e saj.

Me anë të disa videove në Instagram, Einxhël duket e mërzitur pasi Dagz nuk i kushton vëmendjen e duhur.

“Çfarë bëni ju kur burri juaj sheh futboll edhe gjatë pushimeve. Pastaj ankohet për mua që kaloj kohë duke bërë foto,”-dëgjohet të thotë ish-banorja e “Big Brother Vip.”/panorama

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit