Web Analytics

E morën mësysh? Oltes i ndodh incidenti i papritur

Botuar nga: InfoKosova

Mbreme u mbajt nata e katërt e “Dancing With The Stars”.

Edhe në këtë natë Olta Gixhari shkëlqeu me veshjen e saj, mirëpo është përballur me një incident.

Aktorja mban veshur një fustan të gjatë ngjyrë bezhë dhe në një moment iu hap zinxhiri mbrapa.

Olta i kërkoi ndihmë Ilirit ta ndihmonte ta mbyllte, por ai refuzoi duke i thënë se ka djem të tjerë plot.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT