-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina FUN E moshuara nga Durrësi “na largon” tërmetin, jep Live përgjigjen epike: Po...

E moshuara nga Durrësi “na largon” tërmetin, jep Live përgjigjen epike: Po pres të martohem

Teksa në këto ditë shqiptarët janë në ankth dhe trishtim pas tërmetit të së martës i cili solli 51 viktima dhe qindra të plagosur, një video po qarkullon masivisht në internet nga rrjetet sociale.

Në në transmetim Live, një gazetar pyet një të moshuar në Durrës, e cila është duke pritur për të marrë ushqime dhe veshmbathje,

Situata e krijuar pë të marrë ndihma ishte një kaos, ndaj e moshuara, me ironi dhe ndoshta pak për të hequr mendjen nga këto ditë të vështira jep një përgjigje epike.

Përgjigjja e saj për pyetjen se çfarë po priste jashtë ndërtesës, nuk pritej nga askush.

Ajo shprehet:

“Pres të martohem”

Shiko Videon:

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics