E ofendojn keq në rrjete sociale, reagon ashpër Elita

Elita Rudi postoi sot disa video në Instagram duke bërë palestër duke treguar kështu mënyren e dobësimit dhe formësimit të trupit, shkruan InfoKosova.

Mirëpo për këtë u përball me komente negative ku vendosi që ti shpërndaj.

Dikush i kishte shkruajtur më parë ”Shumë kam mendu që je femër pozitive veq shumë lop ishe” ndërsa sot ”Kap dobësohu ti mas mirti” ishin komentet e përcjellëses.

Ndërsa Elita reagoi ashpër ndaj këtij komenti, lexoni përgjigjen e saj në foton më poshtë./InfoKosova/