E pa pritur, Tayna sjell imazhe me një mashkull në krah

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tayna, vazhdon të jetë shumë e dashur dhe e komentur nga publiku.

Tayna është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe çdo herë na tregon më shumë se që duhet përmes imazheve super seksi që ajo sjell.

Mirëpo, Tayna ka befasuar ndjekësit me foton e fundit ku shihet bashkë me një mashkull.

Me sa duket, ky është grimeri personal i Taynës dhe dyshja kanë një miqësi të mirë./Blic/