E pa veten në kopertinën e revistës së njohur, Dua bën reagim interesant

Dua Lipa ndihet e lumtur që mori një kopje të revistës për të cilën pozoi së fundi.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, para pak ditësh u fotografua për “British Vogue”.

Artistja, në këtë fotosesion erdhi gjysmë e veshur në disa foto dhe po ashtu foli për më të rejat rreth saj.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi, me të cilat tregon se ndihet e lumtur që ka marrë numrin e “British Vogue”, për të cilin edhe beri foto.

E lumtur, e lumtur, e lumtur!

E mora kopjen time!”, shkruan ajo./indeksonline